Best10 Poker Bonus

Best10 Texas Poker Bonusu
Best10 Texas Poker Bonusu
Best10 Texas Poker Bonusu
Best10 Texas Poker Bonusu

Poker tutkunları için Best10 Poker Bonus, bu yol üzerinden de hoşgeldin bonusu alabilmenizi sağlıyor! 500€’ya kadar alabileceğiniz Texas Poker Hoşgeldin Bonusu için de sizlere bir bilgilendirme konusu açmayı düşündüm. Tüm promosyon kurallarını, nasıl alabileceğinizi ve izlemeniz gereken işlem sürecini anlatacağım. Sizleri daha fazla bekletmeden hemen başlayalım.

İlk adım her zaman için bir hesap oluşturmaktır. Ancak daha önceden bir hoşgeldin bonusu aldıysanız, bu promosyondan yararlanamıyorsunuz çünkü her kullanıcı yalnızca bir hoşgeldin promosyonundan yararlanabilir. Hesabınızı oluşturduktan sonra, Best10’un ücretsiz poker programını bilgisayarınıza indirmeli ve giriş yaparak bir poker rumuzu(takma adı) oluşturmalısınız. Promosyon, bonus kodları üzerinden alınıyor. 25, 100 ve 500€ değerlerinde üç farklı koddan birini kullanarak promosyonu hesabınıza tanımlamalısınız.

  • 25€ Bonus için: “BT25”
  • 100€ Bonus için: “BT100”
  • 500€ Bonus için: “BT500” kodunu kullanacaksınız.

Peki bonusu nasıl aktif edeceksiniz. Hesap açma, indirme ve poker rumuzu belirleme işlemlerinin ardından “Hesabım” alanındaki “Bonuslarım” kısmına girmeniz gerekiyor. Seçmiş olduğunuz bonusun kodunu buradaki ilgili promosyon kodu kısmına yazarak, hesabınıza tanımlama işlemini yapacaksınız.

İşte her şey buradan sonra başlıyor. Bu işlemlerin ardından, Best10 Texas Poker bonusunuzu almak için Texas Poker oynamaya başlayabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz bonusun (yani 25, 100 veya 500€’dan herhangi birinin) belirli bir tamamlanması gereken puan eşiği vardır. Nakit masalarda ya da turnuvalarda oynayarak rake biriktireceksiniz ve biriktirdiğiniz rake’ler bonus eşiğini tamamladığı vakit, bonusunuz serbest kalacak ve alabileceksiniz.

Bonusu aktif ettiğiniz andan itibaren alacağınız puanlara Loyality Puanı denecek. Her 1$ değerindeki turnuva katılım ücreti veya rake, sizlere 10 Loyality Puanı kazandıracak. Gerekli eşiğe geldiğinizde de bonusunu alabileceksiniz.

Ayrıca anlattığımız bu bonusu toplu olarak değil, kademeli olarak alırsınız. Bunu da maddeler halinde anlatmak istiyorum;

  • 25€ bonus aldığınızda, masalarda bıraktığınız her 5€ Rake, 1€ bonus olarak ana hesabınıza aktarılacak. Bu işlem de 25 Euro tamamlanana kadar devam edecek.
  • 100€ bonusunu seçtiğinizde ise, bıraktığınız her 25€ Rake, 5€ bonus olarak ana bakiyenize gönderilecek. BU süreç de 100 Euro olarak tamamına ulaşana kadar devam edecek.
  • Eğer ki 500€ değerindeki Texas Hoşgeldin Bonusu seçtiyseniz, bırakmış olduğunuz her 250€ Rake, 50€ bonus olarak ana hesabınıza aktarılacak. Bu zaman dilimi de 500€ bonus tamamlanana kadar bu şekilde devam edecek.
admin

admin Kullanıcısının Diğer Yazıları (hepsini görüntüle)

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 - 5 puan üzerinden değerlendiriliyor. )
Loading...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*