Best10 Sanal Kart Bonus

Best10 Ön Ödemeli Kartlar
Best10 Ön Ödemeli Kartlar
Best10 Ön Ödemeli Kartlar
Best10 Ön Ödemeli Kartlar

Best10 ön ödemeli kartlar tüm ürün ve oyun seçenekleri dahilinde açmış olduğu bonusların yanı sıra, hesaplarına ödeme gerçekleştiren kullanıcıları için de bir promosyon düşünmüş ve hizmete koymuştur. Eğer hesabınıza ön ödemeli kartlar ile yatırım yapıyorsanız, bu bonustan mutlaka haberdar olmanız gerektiğini düşünüyorum. Hemen ve vakit kaybetmeden bu ilgili para yatırma bonusunu sizlere anlatayım.

İlk olarak hangi ön ödemeli kart sistemleriyle para yatırdığınızda promosyondan yararlanabileceğinize bakalım. Best10 içerisinde aktif olan Cashixir, Jeton, Paykasa, Paykwik ve Ecovoucher metotları ile ödeme gerçekleştirdiğinizde, %10 para yatırma bonusu almaya hak kazanıyorsunuz arkadaşlar.

Bu kampanya 23 Ocak 2017 tarihi itibari ile başlamıştır ve bitiş zaman henüz belirlenmemiştir. Cashixir, Jeton, Paykasa, Paykwik veya Ecovoucher yöntemleri ile hesabınıza para yatırdığınızda yatırdığınız miktarın %10’unu bonus olarak alacaksınız. Herhangi bir minimum yatırım limiti belirtilmemiş arkadaşlar. Ancak bonustan en fazla 500 TL kazanç elde edebiliyorsunuz. “Bonuslar ve Kampanyalar” kısmında bu promosyona geldiğinizde, sizler de bu şekilde belirtildiğini görebileceksiniz.

Ama tabi her yatırım bonusunda olduğu gibi, bunda da bazı çevrim şartları mevcut. Best10, tüm promosyonlarının çevrim şartlarını ve koşullarını “Genel Bonus Kuralları” alanında paylaşmıştır. Ama ön ödemeli kartlara %10 para yatırma bonusu için çevrim şartı, standart olarak sunulmuş bonus çevirme koşullarının 1.7 katıdır.

Bonus, ertesi gün saat 23:59’a kadar hesabınıza yatmış olacaktır. Ama tabi haksızlığa karşı da Best10’un pek çok güvenlik önlemi vardır. Bazı akıllı kullanıcıların bu promosyonun kuralları dışında işlem yapmaları halinde ve diğer kullanıcıların haklarını ihlal etme durumlarında Best10, alınan bonusu silebilir ve hatta bu ihlali gerçekleştiren kişilerin hesabını kapatabilir.

Yani arkadaşlar verilen hakları ve sunulan imkanları suistimal edebilmeye hiçbir üyenin hakkı yoktur ve her kullanıcının güvenliği bu düzeyde sağlanır. Çoklu hesaplar da bu duruma dahildir. Birden fazla hesaptan bu promosyonun alındığı saptanır ise, yine kişinin sahip olduğu tüm Best10 hesapları kapatılacaktır.

Son olarak da şunu unutmayın arkadaşlar; Best10 bonus kural ve şartlarını zaman ya da süre belirtmeden değiştirebilme hakkını elinde tutmakta. Eğer bonustan yararlanmak istiyorsanız, mutlaka öncesinde güncel kralları okumalı ve doğru işlem yapmalısınız.

admin

admin Kullanıcısının Diğer Yazıları (hepsini görüntüle)

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 - 5 puan üzerinden değerlendiriliyor. )
Loading...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*